23 Ocak 2011 Pazar

Nail Trick Asetonsuz Çıkan Oje Türkiye’de


Ojelerdeki kimyasal bileşenler, hamilelik döneminde bebek için zararlı olabilir, çünkü tırnaklardan emilen bu kimyasallar kana karışarak gelişmekte olan fetusa zarar verebilirler. Fetusun oluşum dönemini kapsayan ilk 3 ayda, bebeğin hayati organları henüz oluşmaya başladığından kimyasal olan herşeyden uzak durarak tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Ama bu hiç oje sürmeyeceğiz anlamına gelmiyor. Üstelik uzmanlar, hamilelikte vücutta yaşanan farklı durumların, anne adaylarının psikolojik durumlarını da etkilediğini, bu nedenle anne adaylarının kişisel bakımlarını yapmalarının, kendilerine özen göstermeye devam etmelerinin ruh sağlıkları açısından önemli olduğunu söylüyorlar.
Nail Trick, hamileliğiniz boyunca güzelliğinizden ödün vermeden sağlıklı ve bakımlı tırnaklara sahip olmanızı sağlayan eşsiz formülü ile artık Türkiye’de!
Nail Trick Peel Off Su Bazlı Oje, normal ojeler gibi kimyasal bir çözücü içermiyor, bu nedenle çıkartırken aseton ye da oje çıkarıcı da gerektirmiyor. Su bazlı olduğu için tırnaklarınıza nefes aldırıyor, sararma yapmıyor. Aseton taşıma derdi yok, kokmuyor, bulaşmıyor, istendiğinde soyularak kolayca çıkıyor. 12 rengi var, hem sürmekte hem de çıkartmakta zorlandığımız koyu renkler, kırmızılar, bordolar var; tabii sezonun trendi maviler, pembeler, fuşyalar, siyahlar ve griler de… Nail Trick, yalnız hamileler için değil, küçük kız çocukları için, sağlığını düşünen ve çevreye duyarlı olan herkes için ideal.

Bu Ojeyi Çok Seveceksiniz, Çünkü…
Ojenizi kuaförde sürüldüğü gibi sürememekten mi şikayetçisiniz? Sürerken eliniz titreyip hep kenarlarına mı bulaştırıyorsunuz? Artık dert etmenize gerek yok, bırakın bulaşsın, Nail Trick Peel Off ojeyi kuruyunca tırnağınızın köşesi ile veya bir törpü ile cildinizden çıkarmak çok kolay!
“Koyu renk oje kullanamıyorum, çünkü uçları hemen çıkıyor” diyenlerden misiniz? Nail Trick Peel Off da çıkıyor, ama yenilemek için yanınızda ojenizle birlikte aseton ve pamuk taşımanıza gerek kalmıyor. Hatta iz yapmadığı için sadece çıkan uç kısımlarına sürüp kapatmak da mümkün, ya da hepsini soyun gitsin. Zaten tek parça halinde çıkarması öyle zevkli ki, soymaktan kendinizi alamayacaksınız. Yenisini sürmek de çocuk oyuncağıİz bırakmadan tek katta mükemmel renk ve kapatıcılık sağlıyor. Bozulan tırnağınızı ofiste, arabada, okulda, cafede, istediğiniz her yerde çaktırmadan, çabucak yenileyebiirsiniz. Kokmaz, bulaşmaz, hiç kimse anlamaz!
Nail Trick Peel Off seyahatler için de çok uygun. Artık günler boyunca tek bir renk ojeye ya da çıktığı belli olmasın diye sadece parlatıcılara mahkum değilsiniz; her gün kıyafetinize uygun yepyeni bir renk kullanabilirsiniz! Artık kıyafetimizi ojemize uydurmaya son, her gün ojemizi kıyafetimize uydurabiliriz.
Daha iyi sonuçlar için:
Nail Trick Peel Off ojeyi normal ojenizi asetonla temizledikten en az 2 saat sonra sürün. Çünkü aseton uçmuş gibi görünse de kimyasal etkisini tırnaklarda uzun süre devam ettiriyor ve Nail Trick Peel Off’un performansını olumsuz etkiliyor.
Çıkarmak istediğinizde daha kolay soyulmasını istiyorsanız 2 kat halinde ve ikinci katı ilk katın iyice kuruduğundan emin olduktan sonra uygulayın. Kalın bir tabaka halinde uygulanmış olduğundan çıkarırken bir köşesinden kaldırarak kolayca tek parça halinde soyulduğunu farkedeceksiniz.
Renginizin daha parlak ve kalıcı olmasını istiyorsanız üzerine Nail Trick Top Coat uygulayın. Nail Trick Top Coat metalik etki ve parlaklık sağlamak için su bazlı olarak formüle edilmedi, yani Top Coat uyguladığınızda çıkarmak için aseton gerekiyor, ama asla diğer ojeler gibi çıkarırken parmaklarınıza bulaşmıyor, çünkü renksiz ve altındaki Peel Off oje asetonda çözünmeyen formüle sahip.
1) Nail Trick Peel Off’u nasıl kullanmalıyım?
C – Şu ana kadar kullanageldiğiniz ojelerden uygulama açısından hiç bir farkı yok. Temiz ve kuru tırnaklara uygulayın ve kurumasını bekleyin. Nail Trick Peel Off ojeyi normal ojenizi asetonla temizledikten en az 2 saat sonra sürün. Çünkü aseton uçmuş gibi görünse de kimyasal etkisini tırnaklarda uzun süre devam ettiriyor ve Nail Trick Peel Off’un performansını olumsuz etkiliyor.
2) Nail Trick Peel Off ne kadar kalıcı?
C – Standard ojelere göre daha kısa süreli kalıcılığa sahip. Kalıcılığı biraz da ellerinizi kullanımınıza bağlı. Nail Trick Peel Off ‘u i tırnaklarınız için makyaj malzemesi olarak değerlendirebilirsiniz. Tırnakta makyaj devriminin en güzel yanı, artık göz farınıza, rujunuza, allığınıza ek olarak tırnaklarınızı da makyaj yapar gibi kolayca değiştirebilme esnekliğine sahip olmanız. Üzerine Top Coat kullanarak istediğiniz zaman standard ojeler kadar kalıcı hale de getirebilirsiniz.

2 yorum:

  1. merhaba..nerden satın alabileceğimize dair bilgin var mı?

    YanıtlaSil
  2. tabiki

    http://www.nailtrick.com/nerede-satlyor/

    bu linkten nerede satıldıklarını görebilirsin

    YanıtlaSil